Serviciul Achiziții Investiții

Contact:

Serviciul Achizitii Investitii - Clădirea Administrației, telefon 0265-215551, interioare 242, 243, 134, 212

Magazia centrală - Clădirea 42, telefon 0265-215551, interioare 199, 141

 

Personal:

Denumire post

Numele titularului

Interior

E-mail

Șef Serviciu Achizitii Investitii

Prunas Ramona

243

ramona.prunas@umfst.ro

Șef Birou Investiții

Ulcică Georgeta Raluca

250

raluca.ulcica@umfst.ro

Administrator patrimoniu IS

Prodan Vasile-Adrian

135

adrian.prodan@umfst.ro

Administrator patrimoniu IIIS

Orban Bianca Monica

135

bianca.orban@umfst.ro

Administrator patrimoniu IIIS

Frisan Dragos

135

dragos.frisan@umfst.ro

Șef Birou Achiziții

Leb Anamaria

134

umfachizitii@umfst.ro

Administrator patrimoniu IS

Cilean Ioana Andreea

134

ioana.cilean@umfst.ro

Administrator patrimoniu II S

Moga Horatiu - Ovidiu

134

horatiu.moga@umfst.ro

Administrator patrimoniu I S

Nan Roxana Andreea

134

roxana.nan@umfst.ro

Șef Birou Aprovizionare si Contracte furnizori

Moldovan Maria

224

maria.moldovan@umfst.ro

Administrator patrimoniu I S

Tatar Ovidiu

212

ovidiu.tatar@umfst.ro

Administrator patrimoniu II S

Păcurar Dina Luminița

212

dina.pacurar@umfst.ro

Administrator patrimoniu I

Precup Aurel

199/141

aurel.precup@umfst.ro

Administrator patrimoniu I S

Capusan Ioan Dorin

212

ioan.capusan@umfst.ro

Administrator patrimoniu I S

Toncian Ana-Maria

224

anamaria.toncian@umfst.ro

Administrator financia IIIS

Neacsa Bianca Eunicia Marieta

289

bianca.neacsa@umfst.ro

Oraganigrama Serviciul Achiziții Publice - Aprovizionare

Oraganigrama Serviciul Achiziții Publice - Aprovizionare