Compartimentul de Evaluare Internă a Programelor de Studii și Curriculă Universitară (CEIPSCU)

Organizare

Organigramă

Membri, date de contact

o DIRECTOR COMPARTIMENT:
Prof. univ. dr. Mărginean Oana
Prorector Învățământ clinic și postuniversitar
e-mail: oana.marginean@umfst.ro

o DIRECTOR ADJUNCT COMPARTIMENT:
Conf. univ. dr. Varga Andreea
e-mail: andreea.varga@umfst.ro

 

o BIROURI CURRICULARE
Coordonator Birou curricular MF – clinic:
Şef lucr. dr. Frigy Attila
e-mail: attila.frigy@umfst.ro

Coordonator Birou curricular MF – preclinic:
Conf. univ. dr. Hălmaciu Ioana
e-mail: ioana.halmaciu@umfst.ro

Coordonator Birou curricular ST:
Conf. univ. dr. Marian Brîndușa
e-mail: brindusa.marian@umfst.ro

Coordonator Birou curricular Masterat MF:
Prof. univ. dr. Bacârea Anca
e-mail: anca.bacarea@umfst.ro

Coordonator Birou curricular Masterat ST:
Prof. univ. dr. Dănescu Tatiana-Puiuța
e-mail: tatiana.danescu@umfst.ro

Coordonator Birou de Analiză Statistică:
Şef lucr. dr. Ghiga Dana-Valentina
e-mail: dana.ghiga@umfst.ro

 

MEMBRI:

o FACULTATEA DE MEDICINĂ
Membri:
Șef lucr. dr. Ianosi Edith Simona
e-mail: edith.ianosi@umfst.ro
Conf. univ. dr. Boilă Nechifor Adela-Corina
e-mail: adela.nechifor-boila@umfst.ro
Șef lucr. dr. Macarie Melania
e-mail: melania.macarie@umfst.ro
Conf. univ. dr. Pop Raluca-Monica
e-mail: raluca.pop@umfst.ro

o FACULTATEA DE FARMACIE
Coordonator domeniu:
Prof. univ. dr. Ciurba Adriana-Daniela
e-mail: adriana.ciurba@umfst.ro
Membri:
Conf. univ. dr. Donath-Nagy Gabriela
e-mail: gabriela.donath-nagy@umfst.ro

o FACULTATEA DE MEDICINĂ DENTARĂ
Coordonator domeniu:
Conf. univ. dr. Cerghizan Diana
e-mail: diana.cerghizan@umfst.ro
Membri:
Șef lucr. dr. Hănțoiu Liana Georgiana
e-mail: liana.hantoiu@umfst.ro
Şef lucr. dr. Dörner Kinga
e-mail: kinga.dorner@umfst.ro

 

SECRETARIAT
Guță Ioana
e-mail: ioana.guta@umfst.ro , ceipscu@umfst.ro

+40265 215551 int 228

Structura și componența compartimentului au fost aprobate prin:
- Hotarârea Consiliului de Administraţie din data de 18.04.2016
- Hotarârea Consiliului de Administraţie din data de 03.10.2017
- Hotarârea Consiliului de Administraţie din data de 30.03.2020
- Hotarârea Consiliului de Administraţie din data de 28.09.2020
- Hotarârea Consiliului de Administraţie din data de 02.04.2021
- Hotarârea Consiliului de Administraţie din data de 09.04.2021