Colectivul Disciplinei

Disciplina ATI II- limba română și maghiară

Șef disciplină

Prof. Dr. Azamfirei Leonard

leonard.azamfirei@umfst.ro

Membrii disciplinei

Șef lucrări Dr. Kovacs Judit

iudit.kovacs@umfst.ro

Șef lucrări Dr. Fodor Raluca

raluca.fodor@umfst.ro

Șef lucrări Dr. Stoian Mircea

mircea.stoian@umfst.ro

Șef lucrări Dr. Puiac Claudiu

claudiu.puiac@umfst.ro

Asist univ. Dr. Badea Iudita

iudita.badea@umfst.ro

Disciplina ATI II- limba engleză

Șef lucrări Dr. Alexandra Lazăr

alexandra.lazar@umfst.ro

Asist. Univ. Dr. Almasy Emoke

emoke.almasy@umfst.ro

Contact

Clinica ATI

Adresa: Spitalul Clinic Județean de Urgență, Târgu Mureș, Mureș

Strada Gheorghe Marinescu, nr 50, cod poștal 540136

Tel: 0265 212 111 (int 171)

Pagina web: atimures.ro