Colectivul disciplinei

Șef disciplină

Prof. univ. dr. Ovidiu S. Cotoi - ovidiu.cotoi@umfst.ro

Membrii disciplinei

Conf. univ. dr. Anca Bacârea - anca.bacarea@umfst.ro

Conf. univ. dr. Adina Stoian - adina.stoian@umfst.ro

Şef de lucrări dr. Fárr Ana-Maria - anamaria.farr@umfst.ro

Şef de lucrări dr. Florina Ioana Gliga - florina.gliga@umfst.ro

Şef de lucrări dr. Bianca Liana Grigorescu - bianca.grigorescu@umfst.ro

Șef. lucr. dr. Corina Budin - corina.budin@umfst.ro

Asist. univ. drd. Iuliu Gabriel Cocuz – iuliu.cocuz@umfst.ro

Asist. univ. drd. Bianca Kosovski -bianca.kosovski@umfst.ro

Asist. univ. drd. Raluca Niculescu raluca.niculescu@umfst.ro

Asist. univ. drd. Horațiu Adrian Sabău - adrian-horatiu.sabau@umfst.ro

Asist. univ. drd. Andreea Tinca – andreea-catalina.tinca@umfst.ro

Dr. Simon-Szabó Zsuzsánna – Plata cu ora

Drd. Andreea Szoke – Plata cu ora

Drd. Raluca Mărginean – Plata cu ora

Drd. Cristina Al-Akel - – Plata cu ora

Drd. Mihaela Cornelia Șincu – Plata cu ora

Drd. Răzvan Mareș - razvan.mares@umfst.ro – Plata cu ora

Drd. Istvan Szabo – istvan.szabo@umfst.ro – Plata cu ora

Contact

Disciplina de Fiziopatologie

Departamentul M2 – Științe funcționale și complementare

Universitatea de Medicină, Farmacie, Științe și Tehnologie George Emil Palade din Târgu Mureș

Prof. univ. dr. Ovidiu S. Cotoi

Tel. 0265-215551/126